سربازان شیطان

بسم الله الرحمن الرحیم

 

شما خودفروختگانِ ظلم و جور بدانید که هر چه تلاش کنید بیشتر شکست خواهید خورد ، چون راهی که برگزیده اید راه ظلمت و تباهی است ، چون تفکرات شما باطل است ، چون خود را بزرگتر از مردم مستضعف و مظلوم  می دانید ، و لاجرم از دلهای آنها بیرون رفته و مورد خشم و غضب آنها قرار خواهید گرفت و روزی بزیر پای آنها خرد خواهید شد . خصلت خودبینی و تکبر همین است و تاریخ آن را بارها و بارها به نمایش گذاشته است.

           وقتی همه چیز را برای خود می خواهید ، ثروت ، قدرت ، جاه و مقام و ... پس نیاز هست که عده ای کثیرقربانی این زیاده خواهی ها و خودکامگی های شما شوند ...

اما 33 سال پیش ملتی در برابر خودکامگیها و فزون خواهی های شما با جدیّت ایستاد و دست شما را از سرزمین خود قطع کرد و سست بودن پایه های بنای شما را به تمام جهانیان نشان داد ، ندای واقعی استقلال و آزادی را به گوش یکایک مردم آزاده و شنوای دنیا رساند. و همچنان با عشق و افتخار به راه خود ، که راه رسیدن به کمال و سعادت برای تمامی انسانها است را ، ادامه میدهد .

            حال هرچه تلاش کنید که این ملت عزیز و مقتدر را بدنام کنید برخلاف خواسته و سیاست فریب و نیرنگ شما ، این ملت را عزیزتر و خود را ذلیل تر خواهید کرد. امروز شاهد ایستادگی تمامی ملت ها در برابر ظلم و ستمی که به خاطر عیاشی ها و هوسرانی های شما به آنها وارد شده هستیم  . کارهای رسوا و مفتضح شما برای همگان رو شده است و دیگر نوبت رسیده است تا آن روی سکه را هم نظاره کنید ، که البته بهیچ وجه به نفع شما نیست .

                                          والسلام علی من اتبع الهدی

/ 1 نظر / 23 بازدید
عمار

سلام و درود؛ دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید. http://www.ammarname.ir/link/4615 ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید . موفق و پیروز باشید . عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir یا علی