پوستر 9 دی

بسم الله الرحمن الرحیم

9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

مجنون خنده های تو هستم  , کسی چه می داند ...

 

 

از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون ، و در طول این سالهای پر فراز و نشیب ، به برکت خون شهدا ، و رهبری داهیانه ی نائب بر حق امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و نور چشمان ما امام خامنه ای مد ظله العالی  ، انقلاب عزیزمان روز به روز در حال رشد و تعالی است و در بیشتر زمینه ها ، با کسب استقلال و خود کفائی به پیشرفتهای چشمگیر و خیره کننده ای نائل شده است . این در حالی است که دشمنان قسم خورده ی اسلام نیز بی کار ننشسته و با وجود شکستهای پی در پی در عرصه های مختلف ، هر روز در اندیشه ی یافتن حربه ای نوین در منحرف کردن راه انقلاب اسلامی هستند و حتی به راهکارهائی که بتواند حداقل از سرعت پیشرفت این انقلاب اسلامی که برای آنها " ناشناخته " است بکاهد نیز ، چنگ می زنند .

 

حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در مورد ناشناخته بودن جمهوری اسلامی و انقلاب برای ابرقدرتها و مستکبرین دنیا پرست ، می فرماید : " این یک مولود جدیدی است که در این عهد و در این عصر متولد شده است ، که کارشناسان و دانشمندانی که با آن امور مانوسه ی خودشان سروکار داشته اند ، این مولود جدید را نمی توانند بشناسند ، ایده ی این مولود را هم نمی توانند بفهمند ، انگیزه ی حرکتهای اینها را هم نمی توانند بفهمند و آن ایمانی را که در قلب اینهاست ، آنها نمی توانند ادراک کنند . ...اینکه همه ی توطئه ها خنثی می شود و همه ی چیزهائی که در دنیا برای ضد ما خرج می شود به باد فنا می رود ، روی همین معناست که ما یک موجود ناشناخته هستیم . ... آن تحولی که در همه ی افراد این ملت پیدا شده است و من جمله ارتش و سپاه و همه ی قوای نظامی و انتظامی ، این تحول الهی است که چشم و گوش دنیا نسبت به آن کور و کر است ... "

 

براستی کسی که ایمان به خداوند و حساب و کتاب روز قیامت ندارد چه می داند تاثیر نجوای شبانه و اشک و آه و سجده و انتظار یعنی چه ؟  چه رسد به شناخت جمهوری اسلامی و انقلاب . شهید مهرداد عزیز اللهی ، آن نوجوان اصفهانی ، که در سن 14 سالگی در جواب خبرنگار که از او می پرسد در جبهه چه کارهائی کرده اید ، میگوید : "ما هیچ کاری نکردیم هر کاری که می شد آن کار را خدا می کرد ما فقط وسیله بودیم . ما فقط وسیله ایم در این جبهه ها ، خودمان هیچ کاره ایم ، ضعیفیم در مقابل این قدرتها ، فقط خداست که ما را یاری می کند ." آیا می توان چنین مملکتی که مملو از مهرداد هاست و جوانانش از شیرخوارگی با معرفت ، عشق و اشک بر سید الشهدا علیه السلام رشد یافته اند را با فتنه ای چون فتنه ی سال 88  که دشمنان اسلام جسارت را به حد اعلی رساندند و در دی ماه و روز عاشورا ، همرا با اهانت بر امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و امام خامنه ای مدظله العالی و با اهانت بر حضرت سید الشهدا علیه السلام و هتک حرمت روز عاشورا جگر عزاداران و محبین ایشان را خون کردند ، سرنگون کرد ؟!  این مفهومِ ناشناخته بودن انقلاب ما برای آنهاست . در نهم دی ماه ، این ملت غیور با جمعیتی بی سابقه ضمن اعتراض بر حرمت شکنان روز عاشورا ، با حضرت سید الشهدا علیه السلام و امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و امام خامنه ای مد ظله العالی پیمان وفاداری تازه کردند و پشتیبانی خود را از ولایت ، پر شورتر از همیشه به جهانیان نشان دادند و ضمن نا امید کردن دوباره ی دشمنان اسلام ، یوم الله دیگری را در صفحه ی درخشان تاریخ انقلاب ، به ثبت رساندند .

 

/ 1 نظر / 30 بازدید
emad

با سلام از این طرحتون تو وبلاگم استفاده کردم یا علی. راضی باشید